Servislerimiz

Biz Neler Yapıyoruz ?

Güler Opel, Tüm Model Chevrolet ve Opel Araçlarınız İçin Özel Servis Hizmetleri ile Sizleri Bekliyor

Güler Opel’de gerek periyodik bakımlar, gerekse onarım ve hizmetlerin tümü konusunda uzman bir kadro ve en gelişmiş teknoloji eşliğinde, son teknolojik cihaz ve sistemlerin kullanıldığı servisimize müşteri araçları randevulu veya randevusuz kabul edilir.


 Aracınızın bakımı sadece periodik servislerle kısıtlı olmamalı, Güler Opel müşterilerine bakım, garanti konularında her zaman yardım ederek aracınızın performansını arttırır. Arabanızın en iyi şekilde görülmesi ve değerini koruması için Güler Opel’i bugün ziyaret edin ve tüm Opel araç bakım ürünlerini inceleyin. Arabanızın bakımını yapın bunun karşılığını verecektir.


 En son teknolojik cihazlarla donatılmış deneyimli personelimiz aracınızın tüm kontrolleri yapıldıktan sonra size güvenle teslim eder. Aracınıza kendi aracımız gibi düşünerek her türlü bakım ve onarımı yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim temel ilkemizdir.

Elektrik Elektronik

Aracınız İçin Gerekli Elektrik & Elektronik Onarım ve Tamir İşlemleri

Mekanik Onarım

Tüm Model Opel ve Chevrolet Araçlarınız İçin Mekanik Onarım Hizmeti

Periyodik Bakım

Opel ve Chevrolet Araçlarınız İçin Periyodik Bakım Hizmeti Güler Opel'de...

Kaporta & Boya

Araçlarınızda Yaşadığınız Kaporta ve Boya İstekleriniz İçin Profesyonel Boya Hizmeti

Diğer Hizmetlerimiz

Güler Opel , aracınızın bakım ve onarımına da önem verir. Son derece profesyonel servis ekip ve teknisyenlerimiz, Opel ve Chevrolet marka aracınızın performansı ve güvenli bir sürüş sağlamasının yanında, ikinci el değerini de en üst düzeyde korumanıza yardımcı olurlar. Güler Opel, aracınızın her parçasını yakından tanıyan uzman kişilerce verilen profesyonel hizmet ve kaliteli orijinal yedek parçalar sayesinde, ödediğiniz ücretin karşılığını alacağınıza emin olabilirsiniz.

Yedek Parça – Aksesuar

Depolarımızdaki parçalar esas itibariyle orijinal ithal ve orijinal parça kalitesinde imal ettirilen yan sanayi yedek parçalar olarak ikiye ayrılır. Güler Opel güvencesi altında müşterilerilerimizle eş güdümlü hareket ederek ve her aşamada onları bilgilendirerek, gerek bizim tavsiyemiz gerekse sizlerin tercihleri doğrultusunda aracınız için en sağlıklı yedek parçaya karar verilir. Güler Opel değiştirdiği her yedek parçayı garanti altına alarak aracınızın ömrünü uzatır. Unutmayın siz Güler Opel müdavimlerinin kazanç, huzur ve güvenliği bizim mutluluğumuz olacaktır.

Yol Yardımı

Kaliteli ve benzersiz hizmetleriyle koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine öncelikli ilke edinen Güler Opel Yol yardımıyla yolculuğunuz esnasında olası bir arıza durumuyla karşılaşan müşterilerine zaman kaybetmeden 7/24 yol yardım ile hep yanında

Yol Kenarı Yardım Hizmeti

Aracınız arıza nedeniyle hareketsiz kaldığında, Güler Opel yol yardımı ile ihtiyacınız olan hizmeti uzman ekibi ile hiç zaman kaybetmeden yerinde alır ve yola güvenle devam etmeniz sağlanır.